Drożdżowe nie tylko na święta - konkurs!

Mamy do rozdania piekarnik i wypiekacz do chleba i ciast marki De'Longhi! Odpowiedz na pytanie i zdobądź nagrodę!
Chleby na drożdżach, baby wielkanocne, makowce, drożdżowe z kruszonką... Już niedługo zaczynamy czas świątecznych wypieków i z tej okazji mamy dla was konkurs. Do wygrania jest wielofunkcyjny, kompaktowy piekarnik i wypiekacz do chleba i ciast Pangourmet, o wartości 1299 zł. Jest całkowicie zautomatyzowany - sam wyrobi ciasto, przeprowadzi proces jego wyrastania i upiecze. Kompaktowy piekarnik Pangourmet ma pojemność 20 litrów i posiada wszystkie funkcje tradycyjnego piekarnika.

Żeby wygrać, wyślij na adres konkurs_palcelizac@gazeta.pl, swój autorski przepis na dowolne ciasto drożdżowe i odpowiedz na pytanie: co oznacza zapis na opakowaniu mąki "typ 500"? Podpowiedź znajdziesz na palcelizac.gazeta.pl.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 13 do 18 marca do godz. 12. Nagrodzimy prawidłowe i najciekawsze odpowiedzi. Zwycięzcę poinformujemy mailem.

Pamiętajcie, żeby podać dane zgodnie z regulaminem.

Uwaga! Zgodnie z regulaminem zwycięzca konkursu jest zobowiązany do zapłaty podatku od nagrody w wysokości 130 zł.

POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (13)
Drożdżowe nie tylko na święta - konkurs!
Zaloguj się
 • katanaka23

  Oceniono 2 razy 2

  Zastanawiam się po co te złośliwe komentarze. Mnie również podoba się to urządzenie. Żonka już przedwczoraj wysłała przepis. Zwycięzca nawet pomimo podatku będzie bardzo zadowolony, że może takie posiadać.

 • sugar88

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie, ale nie wyraża je w sposób kulturalny...Ja wysłałam swój przepis, bo uwielbiam domowy, pięknie pachnący chleb :D

 • Gość: jacbydg

  Oceniono 1 raz 1

  nie wiem kto wypisuje takie bzdety ,ze jest wart 130zl? jego cena na allegro to 1299zl ,pozatym z tymi funkcjami jakie posiada ,wart jest swojej ceny

 • Gość: jacbydg

  Oceniono 1 raz 1

  piecyk super

 • sugar88

  Oceniono 1 raz 1

  Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w konkursie. Jeśli komuś się coś nie podoba, nie wysyła przepisu - proste...Konkurs to dobra zabawa, przede wszystkim.

 • Gość: swibek

  0

  wyniki są na FB.. były już wczoraj..

 • Gość: jacbydg

  0

  a co z wynikami?

 • katanaka23

  Oceniono 2 razy 0

  gazeta.hit.gemius.pl/hitredir/id=0iTrEKOZ7N92xdz2XgvWYJPZfZWiUaOP9ih8zmK47ob.S7/stparam=uhlkglnmfw/url=http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/1,111116,11306654,Regulamin_konkursu__Drozdzowe_nie_tylko_na_swieta_.html
  tu wszystko jest napisane.

 • Gość: jacbydg

  Oceniono 2 razy 0

  kiedy będą wyniki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX