Konkurs urodzinowy

100 nagród na 100 numerów ?Palce Lizać?
Drodzy Czytelnicy,

Sami nie możemy w to uwierzyć - oddajemy w Wasze ręce 100. numer "Palce Lizać". To kilkaset sesji fotograficznych, testów przepisów, wiele kulinarnych spotkań i podróży, godziny spędzone przy kuchenkach, piekarnikach i komputerach. Dziękujemy, że jesteście z nami! Z okazji 100. wydania tygodnika, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - konkurs, w którym można wygrać 100 nagród!

Zasady konkursu są proste. By wziąć udział w zabawie należy podać tytuły (w języku polskim) wszystkich książek Nigelli Lawson, jakie ukazały się dotąd na polskim rynku. Dodatkowo prosimy Was o podanie przepisu na karnawałowa przystawkę, którą podalibyście gościom podczas przyjęcia.

Spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, wybierzemy 100, których przepisy okażą się najciekawsze, najbardziej oryginalne, zaskakujące i ...apetyczne. Na autorów tych najlepszych czekają m.in. smakowite upominki, książki kucharskie oraz inteligentne ekspresy do kawy.

Odpowiedź na pytanie, przepis oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail oraz numer telefonu kontaktowego) prosimy przesyłać na adres:

konkurs_palcelizac@gazeta.pl

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 18.12.2012 do godz. 12:00

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach serwisu PalceLizac.gazeta.pl do 31. grudnia 2012.

Pełen regulamin konkursu znajduje się TU

Dobrej zabawy!
Redakcja Place Lizać


POPULARNE
NAJNOWSZE