Wygraj książkę "Buonissimo! Najlepsze potrawy z kuchni włoskiej" autorstwa Gino D'Acampo.

Uwielbiasz kuchnię włoską? Prześlij nam propozycję na kolację we włoskim stylu i wygraj jedną z pięciu książek znanego włoskiego szefa kuchni.
Buonissimo! to prawdziwa kuchnia włoska z całą gamą jej smaków i barw; autor odkrywa przed nami nie tylko szlachetną prostotę dań z ojczystego Neapolu, ale także z innych regionów Włoch. Wykorzystuje także domową tradycję i sięga po przepisy swojego dziadka. Gino D'Acampo jest mistrzem nowoczesnej kuchni włoskiej i gwiazdą brytyjskiej telewizji; regularnie występuje w programach takich jak Saturday Cooks, Daily cooks, Daily Cooks Challenge oraz Ready Steady Cook, jak również w - emitowanym także we Włoszech - programie poświęconym wyłącznie kuchni włoskiej. W 2009 roku otrzymał nagrodę dla najciekawszej osobowości telewizyjnej. Jego debiutancką książkę Fantastico! uznano w 2007 roku za najlepszą włoską książkę kucharską świata.

Odpowiedzi na pytanie " Twój pomysł na kolację we włoskim stylu - co przygotujesz?" przesyłajcie na adres: konkurs_palcelizac@gazeta.pl . Na propozycje czekamy do piątku 11 marca do godziny 12:00. Wyniki konkursu opublikujemy w serwisie w poniedziałek 14 marca, a nagrodzonych powiadomimy mailem.

Zanim weźmiesz udział w Konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM

POPULARNE
NAJNOWSZE