Wiosenny konkurs De'Longhi

Nikogo nie ominą wiosenne porządki. Opisz jak radzisz sobie z tym corocznym rytuałem i zgarnij jeden z pięciu zestawów do prasowania.
Wiosenne porządki niekoniecznie muszą być przykrym obowiązkiem. Osoby, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie "Od czego zaczynasz wiosenne porządki, a na czym kończysz?" wygrają cenne nagrody ufundowane przez firmę De'Longhi.

Jeden z pięciu zestawów do prasowania może być wasz. Do zgarnięcia zelazko (model FXN 25 AG) o mocy 2500 W, z systemem bezpieczeństwa - pozostawione w pozycji poziomej wyłączy się już po 30 sekundach, a w pozycji pionowej - po 8 minutach. Wyposażone jest również w stopę tytanowo-ceramiczną DUAL. Deska do prasowania (model ADS 175) o regulowanej wysokości (80-98 cm) pokryta jest profesjonalną bawełnianą powłoką.

Odpowiedzi na pytanie "Od czego zaczynasz wiosenne porządki, a na czym kończysz?" przesyłajcie na adres: konkurs_palcelizac@gazeta.pl . Na propozycje czekamy do piątku 25 marca do godziny 12:00. Wyniki konkursu opublikujemy w serwisie w poniedziałek 28 marca, a nagrodzonych powiadomimy mailem.

Zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM

POPULARNE
NAJNOWSZE