Palce Lizać, nr 73, 29. maja

Piknik ?Gazety Co Jest Grane?
Nie mogę się doczekać rodzinnego Pikniku Kulturalnego "Gazety Co Jest Grane" w warszawskiej Królikarni. Co roku pakuję koc, torbę, kosz z jedzeniem i ze znajomymi spędzam tam dzień. Zabieramy przekąski i napoje, ale na miejscu próbujemy też smacznych i niedrogich dań z warszawskich restauracji. W tym roku podczas pikniku karmić nas będą: Beirut - Hummus & Music Bar, Café Kulturalna, Delikatesy Esencja, "Dziki Ryż" Restauracje & Catering oraz Restauracja i Cukiernia "Smaki Warszawy".

Ten piknik to przede wszystkim międzynarodowe wydarzenie kulturalne: koncerty, przedstawienia i wystawy. W tym roku zagrają m.in. Dagadana, Trés.B i Mademoiselle Karen.

Specjalnie dla "Palców Lizać" propozycję przekąski piknikowej przesłał Tomasz Leśniak - szef kuchni w hotelu Sheraton w Krakowie, kucharz reprezentacji Polski w piłce nożnej. W szkole gotowania frittata szpinakowa, jest świetna na zimno, więc pasuje do dzisiejszej listy dań.

Za tydzień coś dla tych, którzy mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej będą oglądać w telewizji.

Zapraszamy wszystkich na rodzinny Piknik Kulturalny "Gazety Co Jest Grane": sobota 2 czerwca, Królikarnia, ul. Puławska 113 w Warszawie. Startujemy od godz. 12. Więcej informacji na cjg.gazeta.pl/warszawa

POPULARNE
NAJNOWSZE