Mistrzowskie gotowanie na mistrzostwach świata w siatkówce plażowej

Stare Jabłonki, malownicza osada położona na Mazurach. W tym roku 13-19 sierpnia po raz  kolejny odbędą się tu zawody o Puchar Świata w Siatkówce Plażowej będące częścią FIVB Beach Volleyball SWATCH World Tour 2012 - Mazury ORLEN Grand Slam

Oprócz święta sportu na światowym poziomie w Starych Jabłonkach odbędzie się także ważne wydarzenie kulinarne promujące polską kuchnię. Restauracja Mistrzów Kenwood De'Longhi to wysublimowana i niezapomniana kulinarna podróż po całej Polsce.

W tegorocznej odsłonie będzie można zobaczyć najpopularniejszych szefów kuchni. Marek Widomski zaprezentuje kuchnię Małopolski, Łukasz Pielak - Śląska, Grzegorz Łabuda - Pomorza, a Jarosław Uściński przygotuje potrawy kurpiowskie. W niedzielę  w trakcie wielkiego finału Restauracji Mistrzów szefem kuchni będzie Karol Okrasa prezentujący kuchnię Mazowsza.

Każdego dnia zawodów jeden z szefów zaproponuje menu i zostanie Szefem Dnia. Pozostali będą realizowali jego pomysły. Na tę wyjątkową okazję mistrzowie staną się pomocnikami i pokażą, jak pracuje zespół pod wodzą jednego z nich. Wspólnie z mistrzami gotować będą uczniowie szkół gastronomicznych z Warszawy i Olsztyna.

Marki Kenwood i De'Longhi, główni sponsorzy wydarzenia, chcą propagować dobrą polską kuchnię, dlatego w tym roku będzie gotować ekipa polskich szefów, a dania przez nich zaproponowane pochodzić będą z naszej rodzimej kuchni z wykorzystaniem lokalnych produktów najwyższej jakości.

Stanowiska pracy szefów wyposaży partner Restauracji Mistrzów, marka Kenwood, a wybornej kuchni towarzyszyć będzie kawa serwowana z ekspresów marki De'Longhi.

W Starych Jabłonkach mistrzowie kuchni będą gotować nie tylko dla mistrzów sportu, ale też dla wszystkich miłośników dobrej polskiej kuchni.

Zapraszamy!

PartnerzyPartnerzy Partnerzy