Konkurs kulinarny

Mamy do rozdania 10 książek z przepisami Roberta Makłowicza. Odpowiedz na pytania i zdobądź jedną z nagród!

Nagrodą w naszym konkursie jest książka Roberta Makłowicza "Smak łowi Makłowicz przez cztery pory roku", w której autor udowadnia, że dobra kuchnia nie musi być ani droga ani skomplikowana. W książce znalazły się przepisy na smaczne i proste potrawy. Przepisy zostały podzielone wg 4 pór roku, by czytelnik mógł korzystać ze świeżych sezonowych produktów.

Robert Makłowicz to znany podróżnik i krytyk kulinarny. Jest autorem kilku książek i przewodników o tematyce kulinarnej, prowadzi także swój autorski program w Telewizji Polskiej. Aby wygrać jego najnowszą książkę, wyślij na adres konkurs_palcelizac@gazeta.pl, odpowiedzi na pytania: 1. Jak nazywa się seria przepisów przygotowanych przez Roberta Makłowicza dla sieci sklepów Tesco

2. Zaproponuj swój autorski jesienny przepis używając sezonowych produktów Na Wasze zgłoszenia czekamy od 27 listopada do 2 grudnia do godz. 12. Nagrodzimy prawidłowe i najciekawsze odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy mailem. Uwaga! Pamiętajcie, żeby podać dane zgodnie z regulaminem . Brak tych danych eliminuje zgłoszenie!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.