wigilia

 • Czas odszukać stare rodzinne przepisy. Barszczyk grzybowy babci, piernik prababci, groch z kapustą według receptury dziadka smakują bowiem najlepiej. W święta rodzinna tradycja sprawdza się najbardziej.

 • Wigilijne last minute

  23-12-2016 08:10Stylizacja: Junona Lamcha; zdjęcia: Andrzej Krasowski

  Miało być tak pięknie - wieczerza z barszczem na zakwasie według przepisu babci, rybą w galarecie, kutią. A tu pęknięta rura... Jest na to ratunek - spotkanie z tradycją drogą na skróty. Przygotuj wigilijne potrawy, wykorzystując gotowe produkty

 • Uszka do barszczu wigilijnego

  20-12-2013 14:15red.

  Najlepsze są te zrobione własnoręcznie. To wcale nie jest trudne. Potrzebne są tylko odpowiednie składniki i dobra instrukcja. A więc do dzieła!

 • Przy wigilijnym stole

  17-12-2012 08:00Przepisy: szefowi kuchni z Fundacji Klubu Szefów Kuchni; stylizacja: Dorota Biały; zdjęcia: Bogdan Biały

  Na ten wieczór czekamy cały długi rok. I w zasadzie doskonale wiemy, na co czekamy. Tyle tylko, że każdy czeka na coś innego...My mamy dla was propozycję - autorskie przepisy mistrzów z Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Spośród 15 wyjątkowych dań, wybierzcie swoją tradycyjną dwunastkę. I zgromadzeni przy jednym stole, spróbujcie - jak każe tradycja - każdej wigilijnej potrawy.